Get Adobe Flash player
Our partners

CLUSTER cooperates with: .

 • prof. Mieczysław Szalecki
  Specialist in Paediatrics and Endocrinology
  Swietokrzyskie Consultant in Paediatrics
  .
 • prof. Marianna Janion
  Swietokrzyskie Consultant in Cardiology
  Specialist in Cardiology

  .
 • prof. Stanisław Głuszek
  Swietokrzyskie Consultant in Surgery
  Specialist in Surgery and Oncology Surgery

  .
 • prof. Marcin Majka
  Head of Department of Clinical Immunology and Transplantology, Collegium Medicum of the Jagiellonian University
  .
Main Page News 2014 „Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, Nano- i bio -technologii, chemii. OZE także w powiązaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o”


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Szanowni Państwo,

Tak jak już informowaliśmy nasz projekt pt: „Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, Nano- i bio -technologii, chemii. OZE także w powiązaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o” realizowanego w ramach działania 3.1 Inicjowanie Działalności Innowacyjnej osi priorytetowej 3 Kapitał dla innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 uzyskał dofinansowanie w kwocie 7 198 102,75 mln PLN  zgodnie z podpisaną 05 listopada 2013 roku w siedzibie PARP umową o dofinansowanie Nr UDA-POIG.03.01.00-00-037/13-00. Projekt będzie realizowany przez 18 m-cy począwszy od 01 stycznia 2014 roku. Więcej informacji znajdziecie Państwo   w załączniku „Regulamin” zał. nr 1. Swoje propozycje pomysłów – nabór wniosków, mogą Państwo zgłaszać za pośrednictwem załączonego „Formularza zgłoszeniowego”  zał. nr 2. Wszelkie ewentualne dodatkowe pytania prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , lub pocztą tradycyjna na adres siedziby Promyk Zdrowia Sp. z o.o. 28-300 Jędrzejów, ul Małogoska 25. O postępach projektu będziemy stale informować na naszej stronie www.promykzdrowia.pl

 

zał. nr 1

zał. nr 2

Tu można pobrać załącznik nr 2 w formacie doc

W razie problemów z otwarciem plików w formacie pdf na przeglądarce Mozilla Firefox prosimy zapisać plik na dysku bądź spróbować otworzyć w innej przeglądarce.