Get Adobe Flash player
Menu Główne
WSPÓŁRACUJEMY

KLASTER współpracuje z: .

 • prof.dr hab.n.med.
  Mieczysław Szalecki
  Spec. Pediatrii i Endokrynolog
  woj. Konsultant d/s Pediatrii
  .
 • prof.zw.dr.hab.n.med.
  Marianna Janion
  woj. Konsultant d/s Kardiologii

  .
 • prof.dr.hab.med.
  Stanisław Głuszek
  Spec. Chirurgii Ogólnej
  i Chirurgii Onkologicznej
  woj. Konsultant d/s Chirurgii
  .
 • prof.dr.hab.
  Marcin Majka
  Kierownik Zakł. Transplantologii
  Katedry Immunologii Klinicznej
  i Transplantologii
  Collegium Medicum
  Uniwersytetu Jagiellońskiego
  .
Strona Główna Aktualności 2014 „Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, Nano- i bio -technologii, chemii. OZE także w powiązaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o”


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Szanowni Państwo,

Tak jak już informowaliśmy nasz projekt pt: „Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, Nano- i bio -technologii, chemii. OZE także w powiązaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o” realizowanego w ramach działania 3.1 Inicjowanie Działalności Innowacyjnej osi priorytetowej 3 Kapitał dla innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 uzyskał dofinansowanie w kwocie 7 198 102,75 mln PLN  zgodnie z podpisaną 05 listopada 2013 roku w siedzibie PARP umową o dofinansowanie Nr UDA-POIG.03.01.00-00-037/13-00. Projekt będzie realizowany przez 18 m-cy począwszy od 01 stycznia 2014 roku. Więcej informacji znajdziecie Państwo   w załączniku „Regulamin” zał. nr 1. Swoje propozycje pomysłów – nabór wniosków, mogą Państwo zgłaszać za pośrednictwem załączonego „Formularza zgłoszeniowego”  zał. nr 2. Wszelkie ewentualne dodatkowe pytania prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub pocztą tradycyjna na adres siedziby Promyk Zdrowia Sp. z o.o. 28-300 Jędrzejów, ul Małogoska 25. O postępach projektu będziemy stale informować na naszej stronie www.promykzdrowia.pl

 

zał. nr 1

zał. nr 2

Tu można pobrać załącznik nr 2 w formacie doc

W razie problemów z otwarciem plików w formacie pdf na przeglądarce Mozilla Firefox prosimy zapisać plik na dysku bądź spróbować otworzyć w innej przeglądarce.