Get Adobe Flash player
Menu Główne
WSPÓŁRACUJEMY

KLASTER współpracuje z: .

 • prof.dr hab.n.med.
  Mieczysław Szalecki
  Spec. Pediatrii i Endokrynolog
  woj. Konsultant d/s Pediatrii
  .
 • prof.zw.dr.hab.n.med.
  Marianna Janion
  woj. Konsultant d/s Kardiologii

  .
 • prof.dr.hab.med.
  Stanisław Głuszek
  Spec. Chirurgii Ogólnej
  i Chirurgii Onkologicznej
  woj. Konsultant d/s Chirurgii
  .
 • prof.dr.hab.
  Marcin Majka
  Kierownik Zakł. Transplantologii
  Katedry Immunologii Klinicznej
  i Transplantologii
  Collegium Medicum
  Uniwersytetu Jagiellońskiego
  .
Strona Główna Aktualności 2014 “Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, nano i bio-technologii, chemii, OZE, także w powiazaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o. ”

Szanowni Państwo,

Promyk Zdrowia Sp. z o.o. realizując projekt pt: “Wspieranie działalności innowacyjnej w obszarze medycyny, nano i bio-technologii, chemii, OZE, także w powiazaniu z elektroniką i IT przez Promyk Zdrowia Sp. z o.o.” realizowanego w ramach działania 3.1 Inicjowanie Działalności Innowacyjnej osi priorytetowej 3 Kapitał dla innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 zgodnie z umową Nr UDA-POIG.03.01.00-00-037/13-00 zawarta z PARP jako IW/IP II stopnia, ogłasza nabór na stanowisko:  Prawnik.      Od kandydata wymaga się:

Minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą i doradztwem prawnym podmiotów gospodarczych. Powinien również posiadać gruntowną wiedzę z obszaru KSH, oraz  wykazać doświadczenie        w pracach związanych z zagadnieniami związanymi z  dokonywaniem inwestycji w spółki sektora mikro, małych        i średnich przedsiębiorców (w tym również wyjścia z inwestycji) oraz doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem.

Swoje kandydatury prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą tradycyjną na adres siedziby spółki: 28-300 Jędrzejów ul. Małogoska 25.

O zamknięciu naboru poinformujemy na naszej stronie www.promykzdrowia.pl

 

http://zozjedrzejow.internetdsl.pl/dok/graf.jpg

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego